Malatya Başak Oto kurumsal bayiliği Newholland yetkili özel servis ve Yedek Parça hizmetleri sunan firmamız, üstün hizmet anlayışı hedef edinerek, müşterilerine satış alanında hizmet verdiği Malatya, Adıyaman ve Elazığ il ve ilçelerinde 1968 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

1968 yılında Türk Traktör öncülüğünde kurulan firmamız, Malatya ve çevresinde Yetkili Servis ve Yedek Parça bayiliğimiz ile 53 yıldır bölge çiftçisine hizmet vermektedir.

Deneyimli Uzman kadromuz ve geniş orjinal yedek parça ağımız ile New Holland Agrıculture müşterilerimizin hertürlü ihtiyaçlarına anında cevap vermekteyiz.53. yılında bölgenin lider traktör servisi haline gelerek prensiplerinden ödün vermeden hızla gelişrek ilerlemektedir. 

Traktör ve Hasat makinaları ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm getiren New Holland Başak Oto Yetkili Servis ve Yedek Parça hizmetleri tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 20 kişiden oluşan uzman kadrosuyla New holland kullanıcıları olan siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.


MİSYONUMUZ
Yarım yüzyılı geçen deneyimi ile dünya lideri konumuna gelen Türk Traktör'ün desteği ile,bölge deki müşterilerimizin daha verimli çalışabilmelerini sağlamak amacı ile;satış sonrası müşterilerimize hertürlü desteği sağlayarak,prensiplerimizden ödün vermeden,müşteri memnuniyetini ilke sayarak 53 yıldır göstermiş olduğumuz başarıyı gelecek yıllarda da aynı yönde devam ettirmektir.

VİZYONUMUZ
Bölge de  modern tarıma yön veren tek şirket olarak liderlik yolunda hızla ilerlemektir