Newholland Türk Traktör kalitesini, uygun fiyat ve kapsamlı servis avantajıyla yaşamak isteyenler, Başak Oto'yu tercih ediyor!
Kalitesini, 60 yılı aşkın tecrübesi ve kalifiye iş gücünden alan Newholland tarım makineleri, yüksek verimlilikle uzun yıllar kullanım için özenle geliştiriliyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarını en kapsamlı biçimde tespit eden ve bu doğrultuda her koşul için titizlikle üretilen Newholland traktörleri, tarım sektöründe güven ve kaliteyi aynı kimlikte buluşturmasıyla tanınıyor.

Newholland makineniz söz konusu olduğunda, parça ve servis için “orijinal tercih” tek doğru tercihtir. Newholland bayinizden edinebileceğiniz böylesine kapsamlı ve kaliteli bir ürün ve servis yelpazesiyle, makinenizin orijinalliğini korumamanız için hiçbir neden yok!


Newholland  sahiplerinin güvenilir adresi Malatya Başak Oto
Firmamız, Newholland yedek parça ihtiyaçları noktasında, uygun fiyat avantajı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile öne çıkıyor. Newholland’ın Malatya, Adıyaman, Elazığ illeri ve ilçelerine bölge bayisi konumunda olan Başak Oto, markanın yedek parçalarını müşterilerle en hızlı biçimde buluşturuyor.

Newholland markası ve firmanın ürettiği yedek parçalar, verimlilik ekonomisinin en önde gelen temsilcilerinden. Uzun yıllar her çalışma yoğunluğunda en üst düzey hizmet verebilmek için üretilen Newholland yedek parçaları, Malatyave civarında Başak Oto tecrübesi ile kullanıcılara sunuluyor.

En avantajlı Newholland edek parça fiyatları, Başak Oto’da!
20 kişilik uzman kadrosuyla Başak Oto, Newholland yedek parçalarını, en uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor. Bu sayede kullanıcılar, hem Newholland yedek parçalar ile araçlarının orijinalliğinden bir şey kaybetmiyor, hem de uzun yıllar güven içerisinde yüksek performansın keyfini sürüyor.

Neden Newholland Traktör?

  • Başak Oto, Newholland tarım makinelerinin Malatya ve civarındaki yetkili servisi ve bayisidir
  • Başak Oto, geniş uzman kadrosu ile pazartesiden cumartesiye, 08:00 – 20:00 arası hızlı, güvenilir ve kapsamlı hizmeti sunar
  • Başak Oto, Newholland yedek parçalarında uygun fiyat avantajı sağlar